Hlásenie porúch: +421 911 500 490

Deň otvorených dverí

Zdielať

Dňa 28. septembra 2012 sa konal ,,Deň otvorených dverí“ pre zamestnancov, domových dôverníkov a ich rodinných príslušníkov v spoločnosti Prvá teplárenská, a. s. v Holíči.

23. Nov 2012   Aktuality

Pre návštevníkov bola pripravená prezentácia našej spoločnosti, kde sa účastníci mohli dozvedieť základné informácie od jej histórie až po súčasnosť. Taktiež bola predstavená materská spoločnosť Energy Group, a. s.. 

Program pokračoval prehliadkou strediska údržby, kde boli návštevníci oboznámení s chodom uvedeného pracoviska, na ktorom prebiehajú prípravné práce našich pracovníkov na jednotlivé opravy, prípadne rekonštrukcie v tepelnom alebo bytovom hospodárstve. 

Následne si zúčastnení prezreli jednu z ôsmych výmenníkových staníc, ktorá bola zrekonštruovaná. 
Uvedená výmenníková stanica bola v prevádzke, a tak si mohli všetci prezrieť celkový chod prípravy teplej úžitkovej vody a teplej vody na vykurovanie. Prípadné otázky boli zodpovedané zodpovednými pracovníkmi priamo v prevádzke výmenníkovej stanice. 

Pre návštevníkov boli prichystané darčeky vo forme reklamných predmetov a lístky na ,,Pivné slávnosti“, ktoré sa každoročne konajú v našom meste. Veríme, že účasť na ,,Dni otvorených dverí“ v našej spoločnosti bola príjemným zážitkom a účastníci si odniesli informácie, ktoré očakávali. 

S potešením môžeme konštatovať, že „Deň otvorených dverí“ sa skončil výnikajúco, nakoľko prišlo viac ako sto návštevníkov. 

Týmto chceme poďakovať všetkým návštevníkom, ktorí nám k tomu prispeli svojou účasťou.

Galéria

 

Rekonštrukcie a opravy v roku 2019

V roku 2019 bude naša spoločnosť realizovať rôzne rekonštrukcie a opravy s cieľom zabezpečenia…

Prečítať viac Zdielať

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Rekonštrukcie a opravy v roku 2019

23. 7. 2019

V roku 2019 bude naša spoločnosť realizovať rôzne rekonštrukcie a opravy s cieľom zabezpečenia efektívnosti distribúcie tepla ako aj efektívneho využitia tepla v budovách. Medzi najväčšie budú patriť nasledovné opravy a rekonštrukcie:

Prečítať viac   Zdielať

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články