Hlásenie porúch: +421 911 500 490

Deň otvorených dverí

Zdielať

Dňa 28. septembra 2012 sa konal ,,Deň otvorených dverí“ pre zamestnancov, domových dôverníkov a ich rodinných príslušníkov v spoločnosti Prvá teplárenská, a. s. v Holíči.

29. Sep 2017   Aktuality

Pre návštevníkov bola pripravená prezentácia našej spoločnosti, kde sa účastníci mohli dozvedieť základné informácie od jej histórie až po súčasnosť. Taktiež bola predstavená materská spoločnosť Energy Group, a. s.. 

Program pokračoval prehliadkou strediska údržby, kde boli návštevníci oboznámení s chodom uvedeného pracoviska, na ktorom prebiehajú prípravné práce našich pracovníkov na jednotlivé opravy, prípadne rekonštrukcie v tepelnom alebo bytovom hospodárstve. 

Následne si zúčastnení prezreli jednu z ôsmych výmenníkových staníc, ktorá bola zrekonštruovaná. 
Uvedená výmenníková stanica bola v prevádzke, a tak si mohli všetci prezrieť celkový chod prípravy teplej úžitkovej vody a teplej vody na vykurovanie. Prípadné otázky boli zodpovedané zodpovednými pracovníkmi priamo v prevádzke výmenníkovej stanice. 

Pre návštevníkov boli prichystané darčeky vo forme reklamných predmetov a lístky na ,,Pivné slávnosti“, ktoré sa každoročne konajú v našom meste. Veríme, že účasť na ,,Dni otvorených dverí“ v našej spoločnosti bola príjemným zážitkom a účastníci si odniesli informácie, ktoré očakávali. 

S potešením môžeme konštatovať, že „Deň otvorených dverí“ sa skončil výnikajúco, nakoľko prišlo viac ako sto návštevníkov. 

Týmto chceme poďakovať všetkým návštevníkom, ktorí nám k tomu prispeli svojou účasťou.

Galéria

 

Deň otvorených dverí 2017

Dňa 16. júna sa konal šiesty ročník „Dňa otvorených dverí“ v spoločnosti Prvá teplárenská a. s.

Prečítať viac Zdielať

Rekonštrukcie a opravy v roku 2017

V roku 2017 bude naša spoločnosť realizovať rôzne rekonštrukcie a opravy s cieľom zabezpečenia…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Deň otvorených dverí 2017

12. 7. 2017

Dňa 16. júna sa konal šiesty ročník „Dňa otvorených dverí“ v spoločnosti Prvá teplárenská a. s.

Prečítať viac   Zdielať

Rekonštrukcie a opravy v roku 2017

5. 6. 2017

V roku 2017 bude naša spoločnosť realizovať rôzne rekonštrukcie a opravy s cieľom zabezpečenia efektívnosti distribúcie tepla ako aj efektívneho využitia tepla v budovách. Medzi najväčšie budú patriť nasledovné opravy a rekonštrukcie:

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články