ENERGY GROUP a.s. Prematlak a.s.

Ubytovanie - Veľký Krtíš (rekreačné zariadenie)

Ubytovanie - Rekreačné zariadenie v obci Dolné Strháre , rekreačná oblast Koprovnica (okres Veľký Krtíš)

Rekreačné zariadenie Róza sa nachádza 10 km od mesta Veľký Krtíš v katastri obce Dolné Strháre, mimo zastavaného územia v časti Brezovská dolina v rekreačnej oblasti Koprovnica.

Hotel Koprovnica Dolné Strháre sa nachádza v lone krásnej prírody. Okolie celého hotela predurčuje možnosti pre milovníkov pešej turistiky, cykloturistiky, ako aj rekreácie pre seniorov,alebo rodiny s deťmi. V okolí hotela sa nachádza množstvo zveriny /jelene, srnky, diviaky/, čo umožňuje organizovať poľovačky pre domáce i zahraničné skupiny. Počas celého roka je možnosť poskytnúť priestory hotela pre detské tábory alebo školy v prírode.

Návštevníci hotela sa radi vracajú do nášho zariadenia,pretože máme vynikajúcu kuchyňu a obsluhu. Našou špecialitou sú kačacie alebo husacie hody s domácimi lokšami alebo na objednávku pečené plnené prasiatka.

Poskytujeme ubytovanie v desiatich trojľôžkových izbách/s možnosťou prístelku/ a v jednom apartmáne. Priestory hotela využívajú firmy na školenia,semináre alebo fyzické osoby na svadby,rodinné oslavy a pod. Organizujeme plesy, Silvester alebo rôzne kultúrne podujatia. Milovníci prírody si prídu na svoje pri grilovaní vedľa hotela pri dobrej ľudovej alebo cigánskej hudbe. Okrem toho vášniví hubári v blízkom lese majú možnosť nazbierať rôzne druhy hríbov.

V okrese Veľký Krtíš je veľa kvalitných výrobcov vín. Vieme zabezpečiť ochutnávku priamo v pivnici alebo v priestoroch našej reštaurácie.

Telefónny kontakt na recepciu: +421 907 226 682, +421 474 896 303
e-mail: mikulasovajana-anaj@azet.sk
Ubytovanie - Veľký Krtíš (rekreačné zariadenie)
Ubytovanie - Veľký Krtíš (rekreačné zariadenie)
Created by Polygrafia Gutenberg s.r.o. © 2009 - 2017 All rights reserved.