Hlásenie porúch: +421 911 500 490

Prenájom

Byty,
Nám. sv. Martina 9,
Holíč

Ponúkame na prenájom byty pri centre mesta s rozlohou 25 m2 – 50 m2. Byty sú kompletne zrekonštruované, majú nové plávajúce podlahy, WC, kúpeľňu a kuchynskú linku. 
Budova je zateplená, má plastové okná, pripojenie na internet, rozvody pre TV a výťah.

Potrebné informácie poskytujeme telefonicky

+421 904 682 927 alebo e-mailom sekretariat@prvateplarenska.sk

OBCHODNé A KANCELáRSKe PRIESTORY,
Nám. sv. Martina 9,
Holíč

Prenajímame zrekonštruované priestory v administratívno – obchodnom centre Baník, vhodné na zriadenie obchodných a kancelárskych priestorov.

Služby poskytované pri prenájme:
- Dodávka všetkých energií
- Objekt chránený zabezpečovacím systémom
- Možnosť parkovania v objekte
- Možnosť stravovania v budove
- Bezbariérový prístup 

Kontakt Recepcia

+421/911 560 853

Turistická ubytovňa **,
Nemocničná 968/7,
Veľký Krtíš

Ubytovňa sa nachádza v centre mesta Veľký Krtíš. Skladá sa z dvoch 8-poschodových budov. Zabezpečujeme krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie. Na prízemí je nepretržitá recepcia pre ubytovaných a možnosť stravovania v reštauračnom zariadení.

Kontakt Recepcia

+421 904 682 927

OBCHODNé A KANCELáRSKe PRIESTORY,
Nemocničná 757/3,
Veľký Krtíš

V roku 2011 bola dokončená rekonštrukcia budovy na ul. Nemocničná 757/3 vo Veľkom Krtíši. Budova sa nachádza v centre mesta. Priestory sú vhodné na zriadenie obchodných prevádzok a kancelárií.

V prípade záujmu o prenájom nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle

+421 911 037 971.

Ubytovanie, Rekreačné zariadenie v obci Dolné Strháre,
Hotel Koprovnica

Rekreačné zariadenie Róza sa nachádza 10 km od mesta Veľký Krtíš v katastri obce Dolné Strháre, mimo zastavaného územia v časti Brezovská dolina, v rekreačnej oblasti Koprovnica. 
Hotel Koprovnica Dolné Strháre sa nachádza v lone krásnej prírody. Okolie ponúka príležitosti na aktívny oddych milovníkom pešej turistiky, cykloturistiky, ako aj na rekreáciu pre seniorov či rodiny s deťmi. V okolí hotela sa nachádza množstvo zveriny (jelene, srnky, diviaky), čo umožňuje organizovať poľovačky pre domáce i zahraničné skupiny. Počas celého roka je možnosť poskytnúť priestory hotela pre detské tábory alebo školy v prírode. 
Návštevníci hotela sa radi vracajú do nášho zariadenia, pretože máme vynikajúcu kuchyňu a obsluhu. Našou špecialitou sú kačacie alebo husacie hody s domácimi lokšami, alebo na objednávku pečené plnené prasiatka. 
Poskytujeme ubytovanie v desiatich trojlôžkových izbách (s možnosťou prístelku) a v jednom apartmáne. Priestory hotela využívajú firmy na školenia, semináre alebo fyzické osoby na svadby, rodinné oslavy a pod. Organizujeme plesy, Silvester alebo rôzne kultúrne podujatia. Milovníci prírody si prídu na svoje pri grilovaní vedľa hotela pri dobrej ľudovej alebo cigánskej hudbe. Vášniví hubári majú v blízkom lese možnosť nazbierať rôzne druhy hríbov. 
V okrese Veľký Krtíš je veľa kvalitných výrobcov vín. Vieme zabezpečiť ochutnávku priamo v pivnici alebo v priestoroch našej reštaurácie.

Telefonický kontakt na recepciu:

+421 907 226 682, +421 474 896 303
e-mail: mikulasovajana-anaj@azet.sk

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Zavolajte nám, alebo nám napíšte správu

Kontaktujte nás