Hlásenie porúch: +421 911 500 490

Prvá teplárenská Deň otvorených dverí 2016

Zdielať

Naša spoločnosť Prvá teplárenská aj týmto rokom usporiadala dňa 17. Júna 2016 „Deň otvorených dverí“.

4. Jul 2016   Aktuality

Pozvanie prijali domoví dôverníci bytových domov v správe našej spoločností, domový dôverníci Okresného stavebného bytového družstva Senica z bytových domov v Holíči. Medzi pozvanými boli tento rok aj Spoločenstvá vlastníkov bytov v meste Holíč a v neposlednej rade zamestnanci spoločnosti vrátane ich rodinných príslušníkov. 

Návštevníci, ktorí prijali naše pozvanie tento rok, mali možnosť získať informácie o fungovaní našej spoločnosti ako aj o základných informáciách materskej spoločnosti Energy Group. Tiež sme si pripravili užitočné informácie týkajúce sa oblasti teplárenstva ako aj novinky pripravujúce sa v oblasti správy bytových a nebytových priestorov. Súčasťou prezentácie ako každý rok bola voľná diskusia podľa záujmu návštevníkov, ktorej cieľom bolo zodpovedať technické otázky z oblasti dodávok tepla a teplej vody ako aj správy bytových domov. Všetci zúčastnení mali možnosť absolvovať prehliadku strediska údržby a výmenníkovej stanice Pri Kaštieli v Holíči, ktorá zásobuje teplom 410 bytov. Tiež bol predstavený riadiaci systém výmenníkových staníc prostredníctvom centralizovaného dispečingu, ktorým je riadená prevádzka všetkých tepelných zdrojov v lokalite Holíč, príp. v iných lokalitách. 
Tento rok sa tešíme z účasti viac ako 140 návštevníkov, ktorí po absolvovaní prehliadky obdržali pozornosť vo forme drobných reklamných predmetov a vstupeniek na „Tereziánske dni 2016“, ktoré sa konajú každoročne v areály Holíčskeho zámku. Najmenší návštevníci skrášlili náš areál krásnymi maľbami a takisto si odniesli malý sladký darček spolu s balónikmi. 

Príjemne nás potešili kladné ohlasy návštevníkov. Veľmi pekne ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalší ročník. Veríme, že sa opäť zídeme v takom hojnom počte.

Galéria

Rekonštrukcie a opravy v roku 2019

V roku 2019 bude naša spoločnosť realizovať rôzne rekonštrukcie a opravy s cieľom zabezpečenia…

Prečítať viac Zdielať

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Rekonštrukcie a opravy v roku 2019

23. 7. 2019

V roku 2019 bude naša spoločnosť realizovať rôzne rekonštrukcie a opravy s cieľom zabezpečenia efektívnosti distribúcie tepla ako aj efektívneho využitia tepla v budovách. Medzi najväčšie budú patriť nasledovné opravy a rekonštrukcie:

Prečítať viac   Zdielať

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články